Turizm Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Turizm Tercümesi


Hedef Tercüme bünyesinde çalışan tüm tercümanlar; uzmanlıkları doğrultusunda üstlendikleri yazılı çeviri ve sözlü çeviri hizmetlerini en başarılı şekilde gerçekleştirirler. 


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ailesi olarak profesyonel yazılı çeviri hizmetleri arasında yer alan turizm tercümesi hizmetlerimizle bireysel ve kurumsal iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 


Kitap tercümesi, turizm tercümesi, web sitesi çevirisi, yeminli tercüme ve noter tasdikli çeviri gibi birçok çeviri hizmeti sunan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri tercümanları; hem Türkiye’de faaliyet gösteren turizm acenteleri hem de yurt dışından Türkiye pazarına giriş yapmak isteyen firmaların hayatlarını kolaylaştırıyor.


Turizm sektöründe ihtiyaç duyulabilecek sözlü ve yazılı turizm tercümeleri hizmetlerimizle hem ülke ekonomimize katkıda bulunuyor hem de iş ortaklarımızın başarılarını arttırıyoruz. Talep edilen tercüme hizmeti doğrultusunda özel olarak seçtiğimiz tercümanlar sayesinde hem resmi belge tercümesi hem de standart çeviri hizmetlerimizi birleştiriyoruz. 


Turizm Çeviri Hizmeti Nedir?


Turizm sektörüyle ilgili ihtiyaç duyulan yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri turizm çevirisi olarak adlandırılır. Ülkemizden yurt dışına gidecekler için gerçekleştirilecek çeviri hizmetlerinde de deneyimimizi ön plana çıkaran hizmet süreçleri işletiyoruz. Turizm sektörü geniş ve kapsamlı bir sektör olduğu için firmaların imajının korunması gerektiğinin öneminde farkında olarak; birlikte çalışıp turizm tercümesi hizmeti verdiğimiz tüm iş ortaklarımızın prestijlerini arttıracak çalışmalar yapıyoruz. 


Oteller, tur şirketleri, seyahat acenteleri veya uluslararası organizasyon şirketleri ile yaptığımız iş ortaklıklarında tercüme ihtiyaçları için alanında en başarılı Hedef Tercüme tercümanlarını görevlendiriyoruz. Böylece tek seferlik değil; uzun süreli iş anlaşmalarının temellerini atıyoruz. 


Turizm Çeviri Hizmeti Fiyatları


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri turizm çeviri hizmetleri hakkında bilgi almak için internet sitemizden ya da mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Turizm çevirisi fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir; tercümanlarımızın uzmanlık alanları ile ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın