Standart Çeviri

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Standart Çeviri 


Profesyonel çeviri hizmetlerinden farklı olarak kaynak ve hedef dile ana dil düzeyinde hakimiyet dışında özel bir uzmanlık gerektirmeyen standart çeviriler kimi zaman bireylerin ya da şirketlerin prestij unsuruna dönüşebilir. Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri bünyesinde bulunan tercümanlar hukuki ve resmi niteliğe sahibi olmayan tüm metin çevirileri için de iş ortaklarına hizmet sunmaktadır. 


Sektörde güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile ismini duyuran tercüme büroları arasında yer alan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri; hem genel çeviri hizmetlerinde hem de profesyonel çeviri hizmetlerinde iş ortaklarının ihtiyaçlarını kusursuz şekilde karşılar. 


Resmi niteliğe sahip olmayan ve resmi kurumlara sunulup bağlayıcı özelliği bulunmayan metinlerin çevirisi sırasında tercümanlar kaynak dilde yazılanları hedef dile anlam bütünlüğünü korurlar. Metinde geçen günlük dile ait söylemleri, kaynak ve hedef kültürlerin dinamiklerini göz önünde bulundurarak değerlendirirler. 


Standart Çeviri Nedir?


Az önce de belirttiğimiz gibi resmi niteliği bulunmayan; akademik çeviri, edebi çeviri, tıbbi çeviri, hukuki çeviri ve ticari çeviri gibi profesyonel çeviri hizmetleri gerektirmeyen metinlerin kaynak dilden hedef dile çevrilmesi hizmeti standart çeviri hizmeti olarak adlandırılır. 


Alanında uzman; hedef ve kaynak dilleri çok iyi bilen; çeviri metinlerinde yazım yanlışlarına ya da anlatım bozukluklarına yer vermeyen Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri çevirmenleri tarafından sağlanan standart çeviri hizmetleri bağlayıcı nitelikte olmasa da hizmet sunulan tarafların işlerinin en kusursuz şekilde yerine getirilmesini mümkün kılar. 


Standart Çeviri Fiyatları


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri tarafından sunulan standart çeviri hizmetleri ve standart çeviri hizmet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Genel çeviri hizmetlerinin haricinde apostil tasdikli çeviri, noter tasdikli çeviri, resmi belge çevirisi, nikah tercümanlığı, adliye tercümanlığı, pasaport çevirisi, doğum belgesi çevirisi, ehliyet çevirisi, turizm çevirisi, distribütörlük sözleşmesi çevirisi, ardıl tercüme gibi sözlü ve yazılı çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm dünya dillerinde standart çeviri ve tüm dünya dillerinde profesyonel çeviri hizmeti sunan uzmanlarımız aracılığı ile ayrıcalıklı çeviri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın