Redaksiyon

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Redaksiyon


Çevirisi yapılan metnin kalitesinin yükseltilmesi; metindeki anlatım bozukluklarının ortadan kaldırılması, imla hatalarının metinden temizlenmesi için sunduğumuz redaksiyon hizmeti; kurumsal prestiji arttırmanın en pratik yollarından biridir. 


Faaliyete başladığımız 2005 yılından bu yana hem sözlü çeviri hem de yazılı çeviri hizmetleri konusundaki deneyimimizi redaksiyon hizmetlerimizle de birleştiriyoruz. Yazılan bir metnin yayım öncesi son kontrollerini gerçekleştiriyor; tüm hataların metinden temizlenmesi ve metnin yayım için hazırlanmasını mümkün hale getiriyoruz. 


Redaksiyon Hizmeti Nedir?


Metnin yayım öncesi yazım yanlışlarından, imla hatalarından ve noktalama işaretlerinin gereksiz yere kullanılmasından arındırılması hizmetine redaksiyon hizmeti denir. Redaksiyon hizmetleri verilirken metinlerin kapsamlı kontrolleri yapılır, metindeki anlatım bozuklukları düzeltilir, metnin imlası düzenlenir. Metinlerin geliştirilmesi hizmetini de kapsayan redaksiyon hizmetleri metinlerin kalitesini arttırmak için sunulan profesyonel hizmetlerdir. Hem bireysel hem de kurumsal iş ortaklarımız tarafından talep edilebilen redaksiyon hizmeti; tez çevirisi, web sitesi çevirisi, akademik makale çevirisi, kitap çevirisi, şiir çevirisi, kullanım kılavuzu çevirisi vb. hizmetlere ek olarak da sunulmaktadır. 


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak çeviri hizmetlerimizi redaksiyon hizmetlerimizle tamamlıyor ve iş ortaklarımıza en kaliteli işleri teslim ediyoruz. Çeviri sürecinde oluşabilecek imla hatalarını editörlerimize kontrol ettiriyor; hedef dile, hedef dilin kültürüne, halk söylemlerine ve dil bilgisi kurallarına hakim profesyonel çalışanlarımızla metinleriniz üzerinde çalışıyoruz. 


Redaksiyon Hizmeti Fiyatları


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri redaksiyon fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için internetten ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Hedef Tercüme olarak sunduğumuz redaksiyon hizmeti sayesinde çevirisi yapılmış ya da hedef dilde yazılmış metinlerinizin yayıma hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Metinlerinizin içeriklerine hakim olan profesyonellerimizin aldığı sorumlulukla profesyonel imajınızı güçlendirebilir; şirketinizin imajını iyileştirerek hedef kitlenize kalite sinyalleri yollayabilirsiniz. 

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın