Nikah Tercümanlığı Hizmeti

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Nikah Tercümanlığı Hizmeti


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızla hızlı, güvenli ve kusursuz kalitede hizmetler sunuyoruz. Uzmanlığı belgelenmiş çevirmenlerimizle sözlü tercüme gereksinimlerinizin tamamını karşılıyoruz. Yalnızca Türkçe İngilizce ya da İngilizce Türkçe tercüme gereksinimlerinde değil; tüm dünya dilleri tercümeleri kapsamında sizlerin yanında oluyoruz.


Bireysel ve kurumsal iş ortaklarımıza yıllardır sunduğumuz sözlü çeviri hizmetlerimiz arasında nikah tercümanlığı da bulunuyor. Türkiye’de nikah işlemlerini gerçekleştirmek isteyen ve Türkçeye yeterince hakim olmayan kişilere evlilik beyanları sırasında yeminli tercüman çalışanlarımızla destek oluyoruz. 


Nikah Tercümanlığı Nedir?


Ülkemizde yalnız değiliz; her yıl daha fazla dünya vatandaşı ülkemizde yaşamaya, tatil yapmaya ve okumaya geliyor. Dolayısıyla yabancı uyruklu kişilerin resmi işlemlerinde artış yaşanıyor. Yeminli tercüme hizmeti gerektiren işlemlerden biri olan nikahlar; karşılıklı evlenme beyanlarının net olarak alınmasını gerektirdiği için yeminli tercümanlar bu esnada devreye giriyor. 


Evlenecek kişilerin birinin ya da her ikisinin birden yabancı uyruklu olması ve Türkçe diline yeterince hakim olamamaları durumunda Hedef Tercüme bünyesindeki yeminli tercümanlar tüm dünya dillerinde sözlü çeviri hizmeti verebiliyor. Nikah sırasında kaynak dilden hedef dile; hedef dilden kaynak dile yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilen sözlü tercüme hizmeti “nikah tercümanlığı” olarak adlandırılıyor. 


Nikah İçin Gerekli Evrakların Tercümesi


Nikah işlemleri öncesi yabancı uyruklu kişinin bekar olduğunu ispatlayan belge ve pasaportu gibi resmi evrakların çevirisi de Hedef Tercüme bünyesindeki uzmanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Apostil Şerhi onayı alınan bekarlık belgelerinin tercümesi ve resmi olarak ibraz edilmesi gereken belgelerin tamamı bünyemizdeki yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Böylece bize ulaşan iş ortaklarımız resmi hiçbir engelle karşılaşmadan nikah öncesi ve nikah tercümanlığı ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Nikahta tercümanlık yapacak tercüman, personellerimiz arasından bilgi, deneyim ve uzmanlıklarına göre belirleniyor. En küçük hataya yer vermeyen hizmet politikamız sayesinde ülkemizde yeni aileler sorunsuz bir şekilde kuruluyor. 


Nikah Tercümanlığı Fiyatları


Tüm dünya dillerinde nikah tercümanlığı hizmeti veren Hedef Tercüme hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, bize internet sitemiz veya telefon numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz!

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın