Toplantı Tercümanlığı

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Toplantı Tercümanlığı


Günümüzde çok uluslu şirketlerin yaygınlaşması, şirketlerin yabancı uyruklu kişileri bünyelerinde çalıştırması ve ülkeler arası artan ticari ilişkiler toplantı tercümanlığı hizmeti ihtiyacını arttırıyor. Uluslararası katılım sağlanan konferanslarda ve toplantılarda çeviri ihtiyacının karşılanması için sunulan hizmetler Hedef Tercüme uzmanlığı ile kusursuz bir şekilde verilebiliyor. 


Siz de yılların tecrübesi ile tercüme alanında sektörünün en önde isimleri arasında yer bulan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri iş ortakları arasında yer alabilir; sizin için en önemli toplantılarda toplantı tercümanlığı hizmetini tüm dillerde alabilirsiniz. 


Toplantı Tercümanlığı Nedir?


Ülkemizde düzenlenen uluslararası toplantılar, sempozyumlar ve konferanslar giderek artmaktadır. Bu organizasyonların bir kısmında katılımcı sayısı az olduğu için simultane tercüme yerine toplantı tercümanlığı hizmeti tercih edilmektedir. Toplantılara katılım sağlayan ve Türkçe bilmeyen isimlerin konuştuklarının Türkçeye çevrilmesi sırasında verilen tercümanlık hizmeti olarak tanımlanabilen toplantı tercümanlığı; oldukça önemli ve taraflar arasındaki ilişkilerin devamlılığı için fark yaratan bir hizmettir. 


İş toplantılarında farklı kültürlere sahip ve farklı dilleri konuşan kişilerin anlaşmasını sağlayan toplantı tercümanları büyük sorumluluk almak zorundadırlar. Söylemlerin olduğu gibi çevrilmesi taraflar arasındaki ilişkilerin zarar görmemesi adına önem taşır. Bunu başarmak için tercümanın kaynak ve hedef dilleri çok iyi bilmesinin yanı sıra kültürel ayrımlara da hakim olması gerekir. 


Hedef Tercüme olarak tüm dünya dillerinde toplantı tercümanlığı hizmeti sunuyoruz. Organizasyonlarınızda görevlendireceğimiz toplantı tercümanlarının toplantı konusuna aşinalığını, dil bilgisini ve uzmanlığını değerlendiriyor; sizlere en kaliteli hizmeti vermek adına tüm detayları düşünüyoruz. 


Toplantı Tercümanlığı Fiyatları


Toplantı tercümanlığı hizmetlerimiz ve toplantı tercümanlığı fiyatları için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz! Özel davetleriniz veya konferanslarınız için simultane tercüme, ardıl tercüme ve fısıltı tercüme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hedef Tercüme uzmanları sayesinde iş anlaşmalarınızı istediğiniz şartlarda gerçekleştirebilir, yanlış anlaşılmalardan oluşan hak kayıplarını engelleyerek imajınızı koruyabilirsiniz.

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın