Hakkımızda

Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri


50’den fazla resmi dilde çeviri hizmeti sunan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri; sunduğu hizmetlerin kalitesi ve doğruluğu ile sektör liderleri arasında yer almaktadır. 


Talepleri zamanında değerlendiren; kurumsal yapısı sayesinde yazılı çeviri süreçlerinde kontrol aşamalarını devreye sokan ve talep edilen çeviri özelinde uzmanlığı bulunan Hedef Tercüme tercümanlarını görevlendiren firmamız, %100 iş ortağı memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. 


İşini zamanında teslim eden, iş ortaklarının önceliklerini anlayan, prestij arttıran çözümler sunup iş ortaklarının bilgi güvenliğini koruyan Hedef Tercüme çevirmenleri yalnızca kusursuz hizmetler sunmak için çalışır. 


Yalnızca standart çevirilerde değil; akademik tercüme, tıbbi tercüme, teknik tercüme, edebi tercüme ve hukuki tercüme gibi profesyonel çeviri hizmetlerinde de deneyimi bulunan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri; hem toplumlar hem de kültürler arasında bağları güçlendirmeyi hedefler. 


Profesyonellik gerektiren çeviri hizmetlerinde yapılacak en küçük bir yanlışın; iş ortaklarının prestijini düşüreceğini, sağlık alanındaki gelişmeleri engelleyebileceğini, eğitim araştırmalarını sekteye uğratabileceğine ve edebi eserlerin kültürler arası sorunlara neden olabileceği bilinciyle hareket eden Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri; bünyesinde görev yaptığı tercümanların dil hakimiyetleri kadar akademik uzmanlıklarına da dikkat eder. 


Siz de ister bireysel ister kurumsal çeviri gereksinimlerinizin en doğru şekilde yerine getirilmesini istiyorsanız; Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet sunan Hedef Tercüme farkını deneyimleyebilirsiniz. 


İnternet sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak uzmanlarımıza taleplerinizi iletebilir, en uygun çeviri fiyatlarından yararlanabilir; çevirilere dair tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. 


Hedef Tercüme Kalite Anlayışı


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak faaliyete başladığımız 2005 senesinden bu yana kalite standartlarımızı her daim yükseltmeye devam ediyoruz. Bize talep eden kişileri “müşteri” değil “iş ortağımız” olarak kabul ediyoruz. Bu nedenle yaptığımız her bir yazılı çeviride ya da sunduğumuz sözlü çeviri hizmetlerinde iş ortaklarımızın taleplerini kendimizinkilerle eş tutuyoruz. En kaliteli, en yaratıcı, en doğru ve en hızlı çözümlerimizi sizlerle buluşturup “HEDEF TERCÜME ve DİL HİZMETLERİ” farkını yaşatıyoruz. 

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın