Noter Tasdikli Çeviri

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Noter Tasdikli Çeviri


Resmi makamlara sunulan evrakların yeminli tercümanlardan tarafından çevrilmesini ve çevrilen belgelerin noter tarafından onaylanmasını gerektiren noter tasdikli çeviri hizmetleri Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri uzmanlığı ile sizlere sunuluyor. 52 resmi dilde noter tasdikli tercüme hizmeti sunan Hedef Tercüme iş ortakları resmi işlerinin çözümü için gerekli evraklarının çevirilerini güvenle yaptırıyor. Siz de deneyimli, uzman ve hedef dili ana dil düzeyinde bilen yeminli tercümanlardan destek alarak noter tasdikli çeviri ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Noter Tasdikli Çeviri Nedir?


Bir tercümanın yeminli tercüman olarak görev yapabilmesi için aldığı eğitimi ve bildiğini iddia ettiği yabancı dile hakimiyetini notere onaylatması gerekir. Yalnızca noterden yemin zaptı alan tercümanlar yeminli tercüman olarak görev yapma yetkisini elde edebilir. Yeminli tercümanlar tarafından yapılan yeminli tercümelerde yeminli tercümanın ıslak imzasıyla; kişisel bilgilerinin bulunduğu mührü olmalıdır. İşte; yeminli tercümelerin noter tarafından onaylanması sonucunda yeminli çeviri noter tasdikli çeviri statüsüne girebilir. 


Tercüme talebi olan kişilerin haklarının korunduğu ve resmi makamlara karşı yeminli tercümanın sorumluluk aldığı yeminli tercüme hizmetinin noter onayı alması sürecinde Hedef Tercüme olarak uzmanlığımızı sizlerle paylaşıyoruz. Alanında uzman tercümanlarımızla resmi makamlarla olan ilişkilerinizi sağlam temellere dayandırıyoruz. 


Noter Tasdikli Çeviri Hizmetlerine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?


Bazı resmi makamlar çevirinin yeminli tercüman tarafından yapılmasına ek olarak noter onayı da barındırmasını talep edebilirler. Bu gibi bir durumda taleplerin en doğru şekilde karşılanabilmesi için noter tasdikli çeviri hizmetleri devreye sokulur. Hedef Tercüme bünyesindeki yeminli tercümanlar hak kaybına uğramanızı engeller, resmi işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlar ve aynı zamanda gizliliğinizi de korur. Güvenle hizmet alacağınız Hedef Tercüme uzmanları metnin anlam bütünlüğünü koruyan, anlatım bozukluğu bulunmayan ve metnin konusuna göre uzmanlığın konuşturulduğu işler ortaya koyar. 


Noter Tasdikli Tercüme Fiyatları


Siz de Hedef Tercüme iş ortakları arasındaki yerinizi almadan noter tasdikli tercüme hizmetlerimiz ve noter tasdikli tercüme fiyatları ile ilgili bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın