Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ailesi olarak ticari ilişkilerinizi uluslararası düzeye taşıyacak tüm adımlarınızın en sorunsuz şekilde ilerlemesi adına deneyimimizle uzmanlığımızı birleştiriyoruz. Ticari çeviri ve hukuki çeviri alanlarının bir karması olarak değerlendirilen distribütörlük sözleşmesi çevrisi ve franchise sözleşmesi çevirisi hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. 


Türkiye’de faaliyet gösteren bir işletmenin yabancı bir firmanın ürünlerini satma hakkına sahip olmak için ya da Türkiye’de faaliyet gösteren bir markanın yurt dışındaki bir firmaya ürün satma yetkisini vermek için gerekli olan distribütörlük sözleşmesi tercümeleri Hedef Tercüme farkıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 


Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi Nedir?


İki şirket arasında iş ortaklığı kurulmasını sağlayan, ürünlerin satış hakkını farklı şirketlerle paylaşmayı yasallaştıran distribütörlük sözleşmelerinin kaynak dilden hedef dile tercüme edilmesi hizmeti “Distribütörlük sözleşmesi tercümesi” olarak adlandırılır. Tüm dünya dilleri için distribütörlük sözleşmesi çevirisi hizmeti sunan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri; ticari ve hukuki çeviri alanına giren bu çeviri türünde deneyimi ile sektördeki diğer tercüme büroları arasında özel bir yere sahiptir. 


Noter tasdikli çeviri, yeminli tercüme, mahkeme kararları tercümesi, dava dilekçesi tercümesi, pasaport tercümesi, doğum belgesi tercümesi, evlilik cüzdanı tercümesi, franchise sözleşmesi tercümesi, kitap çevirisi, simultane çeviri gibi sözlü çeviri ve yazılı çeviri alanlarında uzmanlaşan Hedef Tercüme kadrosu %100 memnuniyet kazanmak için çalışmaktadır. 


Distribütörlük Sözleşmesi Çeviri Fiyatları


Siz de ticari ilişkilerinizin başlangıç aşamasında hak kaybına uğramak istemiyor ve distribütörlük sözleşmesi çevirisi fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ekibine ulaşıp; en kaliteli çeviri hizmetleri ile buluşabilirsiniz.

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın